O NÁS

Profil společnosti

Firma Klacska s.r.o. byla založena v roce 1996 jako 100% dceřiná společnost firmy Paul Klacska GmbH, Vídeň. Podnikáme v kancelářích v Kozomíně u Kralup nad Vltavou a v Brně. Jsme členy skupiny Klacska Group. Naše sesterské společnosti jsou v Rakousku, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Srbsku. Naše firemní skupina nabízí více než 30 let zkušeností v dopravě pohonných hmot. Celé skupině Klacska Group byl udělen certifikát jakosti podle ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 a SQAS. K našim spokojeným zákazníkům ve všech zemích patří Agip, Aral, BP, MOL, OMV, Shell, Total a několik dalších. Firma Klacska s.r.o. je specializována na logistický servis zásobování čerpacích stanic ve vnitrostátní i mezinárodní dopravě. Klacska s.r.o. zaváží čerpací stanice OMV, SHELL, MOL a rozhodující většinu zákazníků těchto společností.

Ochrana životního prostředí:

Pro společnost je prioritou bezpečnost, ochrana zdraví a ochrana životního prostředí - HSE. Společnost má implementován systém HSE-QS, ten je pravidelně auditován našimi zákazníky.

Certifikáty

Zaměstnanci:

Všichni zaměstnanci firmy pocházejí z České republiky, mají dlouholetou praxi a pro svoje úkoly byli vyškoleni podle standardů Klacska Group a jsou pravidelně v rámci společnosti dále vzděláváni. Všichni řidiči jsou držiteli veškerých nutných oprávnění pro přepravu nebezpečného zboží a složili všechny vnitrostátní a mezinárodní zkoušky potřebné pro výkon této profese.

Informace o zpracování osobních údajů:

Dle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR)

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ pro klienty a dodavatele k nahlédnutí zde

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ pro zaměstnance k nahlédnutí zde